Aktualności

Akcje naszego przedszkola

13.10.2016

Nasi podopieczni biorą czynnie udział w wielu ogólnopolskich akcjach. W tym roku są to:

– Cała Polska Czyta Dzieciom,

– Akademia Aquafresh,

– Kubusiowi Przyjaciele Natury,

– Mamo, Tato wolę wodę,

– Przedszkoliada.

Certyfikat

12.10.2016

Miło nam poinformować, iż nasze Przedszkole otrzymało prestiżowy certyfikat „PRZEDSZKOLE PRZYJAZNE DZIECIOM”. Certyfikat przyznawany jest przez kapitułę programu „DOBRE BO POLSKIE”. Bardzo dziękujemy.certyfikat 1-page-001

Nagroda dla Przedszkola

19.02.2016

Miło nam poinformować, iż nasze przedszkole, jako jedyna placówka w Częstochowie, przeszła pozytywnie badanie „Telefonu Tajemniczego Klienta” organizowane przez renomowaną firmę specjalizującą się w tego typu badaniach w Polsce. Celem badania było sprawdzenie, czy w naszym przedszkolu przestrzega się wszelkich przepisów dotyczących bezpieczeństwa, opieki i standardów jakie wymaga szereg instytucji państwowych, takich jak: Sanepid, Straż Pożarna, MEN i Kuratorium Oświaty.
W dowodzie uznania otrzymaliśmy statuetkę oraz pamiątkowy Certyfikat. Nasze przedszkole zostało umieszczone także na liście ogólnopolskiej placówek, 28 luty 2016 335 - Kopiaktóre pozytywnie przeszły kontrolę tajemniczego Klienta.

Zmieniamy się dla Was

Szanowni Rodzice i Dzieci,

Otoczenie naszego przedszkola zmieniło się nie do poznania. Postanowiliśmy zmodernizować, powiększyć i upiększyć Wasz plac zabaw oraz wejście do przedszkola. Pojawiła się ekipa ogrodników, którzy wymienili całą trawę na super miękką i odporną na deptanie, dokładnie taką samą jak na boisku drużyn piłkarskich, nie ma już żywopłotu i kolorowego garażu ale w zamian mamy jeszcze więcej miejsca na harce, mamy dwa razy większą piaskownicę, która zrównała się poziomem z trawnikiem, a całość terenu okala nowe ogrodzenie. Dodatkowo na początku wiosny pojawią się nad całością placu zabaw żagle o różnych kształtach, które będą Was chronić przed zbyt mocnym słońcem. Pozbyliśmy się przy okazji upartego Pana Kreta, który nam ciągle dokuczał i niszczy nam teren zabaw. Bardzo go lubimy bo wiemy, że jest bardzo pożytecznym zwierzątkiem ale chyba będzie musiał poszukać sobie nowego miejsca na swoje kopce z ziemi.

To wszystko by Wasze przedszkole było jeszcze piękniejsze, a wspólne zabawy miały super przestrzeń i oprawę.

Na naszej stronie Facebooka możecie to wszystko zobaczyć raz jeszcze. Zapraszamy.

przedszkole czynne:

7.00 - 17.00

telefon kontaktowy:

698 500 992
zapraszamy