Strona główna

Przedszkola prywatne ,,HOCKI-KLOCKI” w Częstochowie

Szanowni Państwo, kochane Dzieci.

Od momentu gdy podjęłam decyzję o otwarciu swojego prywatnego przedszkola, wyznaczyłam sobie dwa cele:

1. stworzyć takie miejsce dla dzieci, które w swej budowie, wyglądzie i wnętrzu, przypomina rodzinny dom, 

2. stworzyć w nim ciepłą, radosną i bezpieczną atmosferę dla dzieci.

Szukałam spokojnego miejsca, z dala od zgiełku ruchliwych ulic i jakiegokolwiek hałasu. Zależało mi na tym, by Państwo wraz z dziećmi mogli w wygodny i prosty sposób do nas dotrzeć. Znalazłam takie miejsce w dzielnicy Lisiniec, gdzie w 2014 roku otworzyłam drzwi dla moich pierwszych, małych podopiecznych.

Przedszkola ,,HOCKI-KLOCKI” w Częstochowie – wyposażenie

W projektowaniu poszczególnych pomieszczeń, ich aranżacji oraz doborze wyposażenia, przyświecało mi założenie, aby ilość bodźców kolorystycznych docierających do dzieci była dla nich odpowiednia, aby nie przeszkadzała im w skupieniu uwagi podczas licznych zajęć i zabaw. Konsultowałam ten aspekt ze specjalistami, a także wieloma znanymi mi rodzicami. Nad całością prac przygotowawczych czuwali: architekt, nadzór Straży Pożarnej oraz Sanepid. Część prac wykończeniowych wykonałam we własnym zakresie, a także przy udziale rodziny, co tym bardziej wiąże  mnie emocjonalnie z tym miejscem, przeze mnie wymyślonym, zaplanowanym i stworzonym od początku do końca.

przedszkole czynne:

7.00 - 17.00

telefon kontaktowy:

698 500 992
zapraszamy

Przedszkole ,,HOCKI-KLOCKI” – kameralne warunki i indywidualne podejście do dzieci

Do placówki będzie uczęszczać 25 dzieci. Przy zaangażowaniu moim i moich nauczycielek, jesteśmy w stanie bardzo indywidualnie podejść zarówno do samych dzieci oraz ich codziennych potrzeb, ale także i do Państwa.  Dobór zajęć, ich tematyka, a także ich intensywność dostosowana jest do wieku, a przede wszystkim możliwości i zainteresowań dzieci. Jesteśmy placówką działającą na podstawie wpisu do Ewidencji szkół i placówek niepublicznych, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Częstochowy i tym samym realizujemy w pełni program opracowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Teraz, do tego miejsca, które tętni życiem, dzięki uśmiechniętym dzieciom, chcę zaprosić także i Państwa wraz z pociechami. Proszę nas odwiedzić. Chętnie pokażemy i opowiemy Państwu o naszej placówce i o tym co u nas słychać. Odpowiemy na Państwa pytania, obawy i sugestie. Ściśle współpracujemy ze wszystkimi naszymi rodzicami. Pomożemy Państwu w adaptacji dziecka, gdy już będzie stawiało u nas pierwsze kroki jako przedszkolak. Elastycznie dostosujemy wspólne działania by Państwo, a przede wszystkim dziecko jak najszybciej poczuło wieź z miejscem i nami.

Obecnie nasze prywatne przedszkola w Częstochowie Hocki-Klocki stały się jedną z najpopularniejszych placówek na Śląsku.

Sprawdź jaką ofertę edukacyjną ma przedszkole prywatne Częstochowa – szczegóły znajdziesz TUTAJ

Serdecznie zapraszam
Magdalena Smułka
Dyrektor