Dla rodziców

Przedszkole czynne jest przez cały rok (z wyjątkiem dni wolnych ustawowo), pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 – 17.00, z możliwością dopasowania indywidualnych godzin pobytu Państwa dziecka w placówce. W wakacje oraz ferie zimowe prowadzimy także zajęcia dla dzieci, których placówki w tych okresach są nieczynne. Istnieje możliwość pełnienia opieki nad naszymi przedszkolakami w weekendy, po wcześniejszym ustaleniu. Placówka posiada własny parking. Cały teren wokół placówki jest w pełni zamknięty i zabezpieczony. Aby zapewnić dzieciom maksymalną ochronę, wraz z rodzicami pilnujemy wszelkich objawów chorobowych u dzieci, używamy środków higieny antybakteryjnej, a także codziennie stosujemy specjalnie zakupioną lampę antybakteryjną w pomieszczeniach placówki. Wszystkim nam przecież zależy by dzieci chodziły do przedszkola i nie chorowały.

Troskliwa opiekę oraz najlepsze warunki edukacyjne to wszystko zapewniają nasze przedszkola. Częstochowa tutaj znają Państwo nasze dwie placówki Hocki-Klocki.

Nabór do Przedszkola „Hocki-Klocki” trwa cały rok, w miarę wolnych miejsc. Gwarancją przyjęcia dziecka do placówki jest podpisanie umowy oraz wpłata wpisowego. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Cała placówka, nauczyciele i przede wszystkim Państwa dzieci objęte są indywidualnym ubezpieczeniem NNW (w ramach wpisowego). Opiekę nad Państwa dziećmi sprawuje stała, wykwalifikowana i odpowiedzialna kadra pedagogiczna. U nas tzw. „Dni otwarte” są przez cały rok. W każdej chwili możecie Państwo przyjść do swoich dzieci i uczestniczyć w prowadzonych przez nas zajęciach.

przedszkole hocki-klocki

przedszkole czynne:

7.00 - 17.00

telefon kontaktowy:

698 500 992
zapraszamy