Dla rodziców

Przedszkole czynne jest przez cały rok (z wyjątkiem dni wolnych ustawowo), pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 – 17.00, z możliwością dopasowania indywidualnych godzin pobytu Państwa dziecka w placówce. W wakacje oraz ferie zimowe prowadzimy także zajęcia dla dzieci, których placówki w tych okresach są nieczynne. Istnieje możliwość pełnienia opieki nad naszymi przedszkolakami w weekendy, po wcześniejszym ustaleniu. Placówka posiada własny parking. Cały teren wokół placówki jest w pełni zamknięty i zabezpieczony. Aby zapewnić dzieciom maksymalną ochronę, wraz z rodzicami pilnujemy wszelkich objawów chorobowych u dzieci, używamy środków higieny antybakteryjnej, a także codziennie stosujemy specjalnie zakupioną lampę antybakteryjną w pomieszczeniach placówki. Wszystkim nam przecież zależy by dzieci chodziły do przedszkola i nie chorowały.

Troskliwa opiekę oraz najlepsze warunki edukacyjne to wszystko zapewniają nasze przedszkola. Częstochowa tutaj znają Państwo nasze dwie placówki Hocki-Klocki.

Nabór do Przedszkola „Hocki-Klocki” przy ul. Łęczyckiej 29A, trwa cały rok, w miarę wolnych miejsc. Gwarancją przyjęcia dziecka do placówki jest podpisanie umowy oraz wpłata wpisowego. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Często pytacie Państwo, kiedy można zapisać swoje dziecko do naszego przedszkola. Tak na prawdę, można to zrobić tuż po narodzinach dziecka. Czas biegnie szybko, obowiązków przybywa, a na końcu okazuje się, że już rok wcześniej nie było wolnych miejsc. Dlatego nie ma co czekać. Należy się do nas zgłosić po kartę zgłoszeniową, wypełnić ją, złożyć i na pewno się spotkamy jak przyjdzie już czas na pierwsze kroki Państwa dziecka w naszym przedszkolu. Cała placówka, nauczyciele i przede wszystkim Państwa dzieci objęte są indywidualnym ubezpieczeniem NNW . Opiekę nad Państwa dziećmi sprawuje stała, wykwalifikowana i odpowiedzialna kadra pedagogiczna. U nas tzw. „Dni otwarte” są przez cały rok. W każdej chwili możecie Państwo przyjść do swoich dzieci i uczestniczyć w prowadzonych przez nas zajęciach.

przedszkole hocki-klocki

przedszkole czynne:

7.00 - 17.00

telefon kontaktowy:

698 500 992
zapraszamy